Drzwi

Drzwi wejściowe

Drzwi wewnętrzne wejściowe są wizytówką naszego mieszkania i gwarantują nam bezpieczeństwo. Solidność, trwałość i odporność na zadrapania to cechy, którymi powinny charakteryzować się tego typu drzwi. W naszej ofercie znajdują się drzwi najlepszych producentów w Polsce.

        

Drzwi wewnętrzne (wewnątrzlokalowe)

Drzwi wewnątrzlokalowe oferowane przez naszą firmę to klasyczne modele, w których zastosowano nowatorskie rozwiązania technologiczne, gwarantujące stabilność konstrukcji i estetyki produktu. Nasza oferta obejmuje drzwi wewnątrzlokalowe ramowo - płycinowe oraz okleinowane. Do oferty drzwi wewnątrzlokalowych również zaliczamy kompletny systemu drzwi przesuwnych.

        

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne to idealne rozwiązanie dla właścicieli domów jednorodzinnych. Główną cechą danych drzwi jest wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki materiałom o doskonałej jakości oraz producentom dbającym o najdrobniejsze szczegóły.

        

Drzwi techniczne

Drzwi techniczne przeznaczone są do stosowania w pomieszczeniach hotelowych, mieszkalnych, służby zdrowia, placówkach oświatowo wychowawczych i innych lokalach użyteczności publicznej a także w obiektach usługowych i produkcyjnych. W tej kategorii drzwi oferta nasza obejmuje również drzwi akustyczne, przeciwpożarowe, dymoszczelne, metalowe, ażurowe, antywłamaniowe oraz wzmocnione.

          

Ościeżnice

Często ościeżnicę, czyli tak zwaną futrynę, traktujemy po macoszemu, nie zastanawiając się zbyt długo nad jej wyborem. Tymczasem, poza funkcją praktyczną jest to także ważna część wystroju wnętrza, która może stanowić prawdziwą ozdobę naszego mieszkania.
Skrzydła drzwiowe nie są sprzedawane razem z ościeżnicą. Tą drugą, należy dopasować w zależności od stylu wnętrza oraz- co bardzo istotne- grubości muru, do którego wstawiamy drzwi. W ofercie naszej firmy są dostępne różne rodzaje ościeżnic do różnych skrzydeł.